O zakupie      O firmie      Kontakt ceneo.pl

Dlaczego jest ważne, aby regenerować cerę w nocy?

Codzienne stosowanie makijażu i jego niedoskonałe usuwanie, kurz z powietrza, ale również naturalny proces umierania komórek skóry, dieta, brak snu oraz odpoczynku. Wszystko to ma negatywny wpływ na naszą cerę i chociaż większość z nas zdaje sobie z tego sprawę, nie wiele kobiet naprawdę poświęca pielęgnacji cery tyle czasu, na ile ona zasługuje.

Nasza cera potrzebuje do regeneracji odpowiednie nawilżenie, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Chociaż nie możemy ci pomóc z trybem picia, możemy dać Ci kilka wskazówek na temat zewnętrznego nawilżenia i pielęgnacji. Cera się regeneruje i odpoczywa przede wszystkim w nocy, po dokładnym oczyszczeniu i pielęgnacji, dlatego powinniśmy wspierać ten proces odpowiednimi kosmetykami.

Idealny do regeneracji nocnej wszystkich typów skóry jest nasz regeneracyjny krem na noc Dr. Derehsan, którego naturalny skład pochodzi z antycznej perskiej receptury. Jeśli skupimy się na konkretne składniki, znajdziemy tam najważniejszy składnik – wodę, dla prawidłowego nawilżenia. Nawilżające działanie wody wspierają naturalne olejki, takie jak olej z nasion winogron, olej migdałowy, olej daktylowy, olej arganowy lub olej z awokado.

Olej z nasion winogron i olej arganowy zawierają dużo przeciwutleniaczy, a zwłaszcza witaminy E. Witamina E pomaga regenerować cerę, działa przeciw starzeniu się skóry oraz ma naturalny anti-aging efekt. Olej migdałowy wyróżnia się swoim działaniem szczególnie na suchą i wrażliwą skórę. Koi i chroni skórę przed nieprzyjemnymi warunkami jesienią i zimą. Następny olejek to olej z awokado, który jest cennym olejkiem ze względu na zawartość witamin A, C, E i niektórych witamin z grupy B. Regeneruje cerę i jest idealny dla skóry dojrzałej, którą napina i korzystnie wpływa na okolice oczu. Masło Shea ze swoją zawartością cennych substancji przyczynia się do utrzymania siły i elastyczności skóry oraz przyspiesza gojenie się małych ran. Bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia uczucie przetłuszczającej się skóry.

Stosowanie:

W celu zachowania właściwości kremu, nie należy krem nakładać palcami. Polecamy używanie plastikowej lub drewnianej szpachetki, aby zapobiec wnikaniu bakterii do kremu oraz oksydacji, która może następnie zniżyć jakość kremu i jego żywotność. Nałóż wystarczającą warstwę kremu na dokładnie oczyszczoną skórę twarzy i wmasuj. Cera  Ci się rano odwdzięczy zrelaksowanym wyglądem i przygotowaniem na nadchodzący dzień.

Skład: WODA, OLEJ Z NASION WINOGRON, OLEJ DAKTYLOWY, MASŁO SHEA, OLEJ MIGDAŁOWY, OLEJ ARGANOWY, OLEJ Z AWOKADO, EKSTRAKT Z ALOESU, EKSTRAKT Z PIETRUSZKI, EKSTRAKT PEPTYDU WĘŻA, WOSK PSCZELI

Newsletter