O zakupie      O firmie      Kontakt ceneo.pl

Jak pielęgnować cerę mieszaną

Cera mieszana występuje u bardzo wielu osób. Zazwyczaj skóra w strefie T (nos, broda i środkowa część czoła) jest tłusta, a w pozostałych częściach twarzy – występuje skóra normalna lub sucha. Naskórek w strefie T jest podatny na występowanie trądziku i wymaga specjalnej pielęgnacji. Problem polega na tym, że jeśli korzystasz z preparatów do cery tłustej, to będzie to dobre rozwiązanie dla strefy T, jednak nie dla reszty skóry twarzy, która będzie podrażniona lub wysuszona. Natomiast jeśli wybierzesz produkty do cery suchej, to w strefie T skóra pozostanie tłusta.

 

Oto prosty sposób, w jakim można pielęgnować cerę mieszaną, dzięki któremu zaoszczędzisz czas, wysiłek i pieniądze, które trzeba by było wydać na poszczególne preparaty. Zabieg należy wykonywać wieczorem, ponieważ krem do strefy T pozostawia na skórze białą warstwę.

obrázek

 

 

1 krok : Dokładnie oczyść twarz zwykłymi produktami do demakijażu i oczyszczania skóry.

2 krok: Nanieś krem odżywczy na noc (wg własnego uznania) na całą skórę twarzy, w tym w strefie T i delikatniej wmasuj.

3 krok: Wyłącznie w strefie T (nos, broda i środkowa część czoła) nanieś krem medyczny na trądzik. Krem pozostawia na skórze białą warstwę, ale szybko się wchłania i nie wysusza skóry. Pory pozostają czyste i ściągnięte.

Jesteśmy pewni, że efekt przerośnie Twoje oczekiwania.

 

 

Newsletter