O zakupie      O firmie      Kontakt ceneo.pl

Naturalne kremy i mleczka do opalania dla dzieci i dorosłych

Nadchodzi lato, czas wakacji, kąpieli, kolonii i wycieczek na łono natury. W tym okresie słońce pokazuje nam swoją prawdziwą siłę. To nic nowego, każdy wie, że należy chronić swoją skórę za pomocą kremów do opalania.

 

Niestety większość kremów dostępnych w drogeriach zawiera wiele substancji chemicznych, zwłaszcza filtrów chemicznych, które choć chronią naszą skórę przed oddziaływaniem promieniowania UV, to równocześnie mogą być przez nią wchłaniane. W rezultacie częste stosowanie takich kremów może skórze bardziej zaszkodzić niż pomóc.

 

Dlaczego chemiczne filtry UV mogą być szkodliwe dla zdrowia? Zawierają nanocząstki, które mogą przenikać wewnątrz skóry i powodować różne choroby i dolegliwości.

 

obrázek

 

Proponujemy naturalne kremy i mleczka do opalania, które zawierają wyłącznie naturalne filtry mineralne (filtry fizyczne) bez dodatku szkodliwych nanocząstek. Naturalne kremy i mleczka do opalania Hristina zawierają oleje i masła naturalne (oleje: jojoba, z awokado, z migdałów; masła: shea i kakaowe), które odżywiają i nawilżają skórę podczas opalania.

 

Wysoki wskaźnik ochronny osiągnięto dzięki zastosowaniu naturalnych minerałów (dwutlenek tytanu, tlenek cynku, magnez), które tworzą na skórze niewidzialną warstwę doskonale odbijającą szkodliwe promieniowanie UV. Filtry mineralne występują w małych stężeniach i nie przenikają przez naskórek wewnątrz skóry, jak również łatwo je zmyć za pomocą żelu pod prysznic lub mydła.

 

Wszystkie oferowane przez nas naturalne produkty do opalania są całkowicie bezpieczne dla zwierząt wodnych (w przeciwieństwie do produktów zawierających substancje chemiczne). Jeśli udajesz się na urlop, na basen lub po prostu, żeby się poopalać, kosmetyki naturalne to oczywisty wybór.

 

Z przyjemnością informujemy, że naturalne mleczka do opalania są również odpowiednie dla dzieci.

Kompletny wybór kremów i mleczek do opalania Hristina znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

 

 

Naturalne kremy i mleczka do opalania dla dzieci i dorosłych

Newsletter