O zakupie      O firmie      Kontakt ceneo.pl

Odmładzanie mezoterapią bezigłową

Odmładzanie mezoterapią bezigłową

Bezigłowa mezoterapia to wysoce skuteczna, bezbolesna i absolutnie bezpieczna terapia. Ta rewolucyjnie nowa technologia całkowicie zastępuje tradycyjną mezoterapię, unikając jej skutków ubocznych.


Technologia ta pochodzi z Europy z początku dekady; w 2005 roku otrzymuje zgodę od Amerykańskiej Agencji Żywności i Lekarstw (FDA) i otrzymuje Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii w roku 2007. Jest ona oparta na elektroporacji i elektroosmozie. Etapy terapii przedstawiają otwarcie kanałów białkowych błon komórkowych, zapewniając w nich niezakłócony przepływ substancji czynnych, a następnie postępowe ich zamykanie.

Przy produkcie do twarzy zapewniona jest głęboka penetracja materiału w tkankę, przez zaledwie 2 sekundy. Absorbcja wtedy jest do 2000 razy większa w porównaniu z normalną aplikacją danego produktu.


Elektroporacja jest to zabieg przedstawiający znaczny wzrost przewodności elektrycznej błony komórkowej, który jest spowodowany zastosowaniem zewnętrznym impulsów elektrycznych z odpowiednimi parametrami.

 

obrázek

Elektroosmoza to proces przemieszczania spolaryzowanego płynu przez błonę komórkową. Elektroosmoza wpływa na molekuły produktu do twarzy, przemieszczając je przez błonę komórkową za pomocą ładunku elektrycznego.

Bezigłowa mezoterapia jest bezpieczna i nie powoduje żadnych uszkodzeń skóry.
Technologia ta jest o wiele lepszа niż konwencjonalne elektroterapie, jontoforezy i ultradźwiękowe metody, ponieważ w przeciwieństwie do nich skutecznie eliminuje komórki ochronne i wchłania substancje czynne do powierzchni skóry, na głębokości około 3 mm.

Połączenie dużej wydajności (do 2000 razy w porównaniu z tradycyjnymi aplikacjami), bezbolesny, szeroki zakres zastosowań i długi czas działania (do 1200 godzin) sprawiają, że technologia ta jest w dzisiejszych czasach jedną z najbardziej zaawansowanych metod w kosmetologii.

Przy zwykłym zastosowaniu produktów do skóry zaledwie 6% substancji czynnych osiąga cel do zamierzonego miejsca. Tylko mezoterapia umożliwia głębokie przenikanie substancji czynnych wgłęb. Z tego powodu zabieg jest jednym z najbardziej popularnych w swojej dziedzinie, a widoczny i pozytywny efekt mezoterapii jest absolutnie zawsze zauważalny.

Rezultat:
• Lifting i wygładzenie skóry twarzy
• Wygładzenie zmarszczek i linii zmarszczkowych jako alternatywa dla wypełniaczy skóry (poprawia fizyczną syntezę kolagenu, elastyny i innych składników dermalnych);
• Przywracanie napięcia i elastyczności skóry;
• Nawilżanie, przywracanie i uzdrawianie skóry
• Zapobieganie wydzielania łoju
• Zmniejszenie woreczków i cieni pod oczami;
• Zmniejszenie plam starczych, przebarwień, melasmy i całościowe rozjaśnianie cery;
• Leczenie trądziku i usuwanie blizn o dowolnym pochodzeniu;
• Zmniejszеnie wielkości porów;Zalety w porównaniu z innymi terapiami skórnymi:
• Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry;
• Nie powoduje uszkodzenia skóry;
• Nie powoduje wrażliwość skóry na promieniowanie UV (warstwa rogowa naskórka szybko regeneruje swoją całość bez zmniejszenia gęstości i zaburzenia bariery przeciwsłonecznej);
• Może być stosowany na cienkiej skórze, która została już oczyszczona za pomocą chemicznych peelingów i laserów;
• 100% bezbolesny;

 

 

obrázek

Dobrą wiadomością jest to, że urządzenie do mezoterapii bezigłowej w warunkach domowych można już kupić w przystępnej cenie, a sama procedura jest prosta i nieczasochłonna. Jeśli chcecie być obsłużeni przez profesjonalistę, nie zapominajcie o zainteresowaniu się składem użytego produktu.

 

 

Bezigłową mezoterapię wykonuje się za pomocą różnych żelowych, nietłustych produktów lub ampułek na bazie wody. Na rynku jest dostępny szeroki wybór produktów, ale pamiętajcie aby zachować ostrożność zwracając uwagę na zawartość! Produkt wnika w niesamowitą głębię skóry i zalecamy, aby był zrobiony całkowicie z naturalnych produktów.

 

Niektóre produkty Hristina Cosmetics doskonale nadają się do mezoterapii bezigłowej i są w 100% naturalne, a efekt Cię zafascynuje. Oto nasza oferta serum i żeli:

1.   Naturalne anti-age serum do twarzy z cząsteczkami złota 25 ml
2.   Naturalne wygładzające serum do twarzy z wyciągiem ze ślimaka 25 ml
3.   Naturalne wzmacniające i pobudzające serum do twarzy kawior 25 ml
4.   Naturalne odmładzające żel serum pod oczy kawior & ślimak 24h 15 ml
5.   Naturalne žel serum do twarzy szafir 30 ml
6.   Naturalne żel-serum do twarzy ametyst 30 ml
7.   Naturalne żel-serum do twarzy perła 30 ml
8.   Naturalne bursztynowe esencjonalne žel serum do twarzy 30 ml
9.   Naturalny żel-tonik do twarzy ze ślimaka 125 ml
10. Naturalna organiczna woda kwiatowa z dodatkiem róży damasceńskiej rozpylać 200 mlJak wykonać bezigłowy zabieg mezoterapii twarzy?


1. Oczyść twarz żelem lub mlekiem toaletowym "Hristina" fakultatywnie: Odličování
2. Rozsmarujcie produkt "Hristina" z wyżej wymienionych, w zależności od rodzaju skóry. Nałóżcie żel obficie a ponieważ szybko się wchłania, napryskajcie wodą różaną przed rozpoczęciem zabiegu. Nie używajcie urządzenia do mezoterapii na suchej skórze! Jeśli wyschnie, dosmarujcie znowu żelem lub spryskajcie ponownie wodą różaną.
3. Dostosujcie intensywność w zależności od rodzaju skóry i jej stanu.
4. Początkowo używajcie na mniejszym stopniu i stopniowo zwiększajcie w trakcie procedury.
5. Jeśli nie odczuwacie nieprzyjemnego uczucia możecie osiągnąć maksimum. Nie używajcie więcej niż 1 minutę na maksimum!
6. Wykonujcie okrężne ruchy końcówką przez 5 minut.
7. Wykonujcie procedury w ciągu dnia.
8. 10 procedur to jeden cykl terapii.
9. Pomiędzy poszczególnymi cyklami wykonywany jest tygodniowa przerwa.

Cieszcie się wynikiem z przyjaciółmi lub ukochaną osobą!


I nie zapomnijcie napisać swoich recenzji, pytań i rekomendacji na naszej stronie na Facebooku:

https://www.facebook.com/HristinaCosmetic/

 

Newsletter