O zakupie      O firmie      Kontakt ceneo.pl

Peeling z kawy, który wygładza i regeneruje skórę

Czy należysz do miłośniczek kawy? Jeśli tak, to z pewnością ucieszysz się z naszego nowego w 100% naturalnego peelingu do twarzy Coffee Bran. 

Peeling jako taki jest znany tysiące lat. Już w starożytnym Egipcie używali peelingów owocowe dla ich wygładzającego działania na cerę. Połączenie substancji zawartych w ziarnach kawy i efekt peelingu przyczynia się do zmaksymalizowania efektów, jakie przynosi peeling kawowy. 


Ziarna kawy zawierają kofeinę, która działa bezpośrednio na skórę. Jeśli się kofeina dostaje do skóry wciągu peelingu, powoduje to lepsze krążenie krwi, lepsze wchłanianie kofeiny, a tym samym lepsze wyniki. 

Główne działania kofeiny to poprawa krążenia krwi i regeneracja skóry. Ponadto działa antybakteryjnie, zmniejsza obrzęki i przyspiesza spalanie tłuszczu. Po użyciu skóra jest rozjaśniona, napięta i zjednoczona. Kofeina dzięki wysokiej zawartości antyoksydantów pomaga również usuwać toksyny ze skóry i zwalcza wolne rodniki. Zapobiega starzeniu się skóry. Dzięki mechanicznemu ścieraniu skóry i lepszemu krążeniu krwi, w skórze stymuluję się tworzenie kolagenu i elastyny, pomagając wygładzić drobne zmarszczki. 

Peeling zawiera dużą ilość glinki, która zapewnia głębokie oczyszczanie skóry i porów. Cera jest nie tylko promienna, ale również całkowicie oczyszczona. Sama glinka ma działanie wysuszające. Peeling jest wzbogacony o wyciąg z chmielu i rumianku, które po oczyszczeniu uspokają cerę i przywrucą jej równowagę. 
 

Jakie są całkowite efekty po użyciu peelingu?

Po użyciu skóra jest 

  • gładka i miękka w dotyku
  • świeża
  • czysta
  • zjednoczona
  • napięta (lekko napięta i gładka, nie nieprzyjemnie napięcie i wysuszenie skóry)


obrazek

Jak używać peelingów?


Nałożyć wystarczającą ilość peelingu na wilgotną skórę i delikatnymi, okrężnymi ruchami usuwać martwe komórki naskórka. Można również zostawić jako maseczkę do twarzy (2-3) minuty.

Następnie spłukać i delikatnie osuszyć twarz. Po użyciu będzie Twoja skóra gładka, promienna i czysta. 
 

obrazek

Newsletter