ceneo.pl

Proste płatności on-line

 

GoPay / PayPal

Jak zapłacić online

Podczas uzupełniania zamówienia w kroku 1 Dostawa i płatność wybierz opcję Płatność GoPay / PayPal.
Bramka płatności GoPay / PayPal oferuje Ci więcej możliwości, a tę, która Ci najbardziej odpowiada, możesz wykorzystać. Nie musisz się obawiać, jeśli coś pomylisz, gdyby tak się stało, zwrócimy pieniądze na Twoje konto. Możesz się z nami skontaktować na e-mail: info@hristina.pl

Bezpieczeństwo i niezawodność

Bramka płatności GoPay / PayPal jest zabezpieczona za pomocą najnowocześniejszych technologii i spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa.

GoPay / PayPal jest instytucją pieniędzy elektronicznych z pozwoleniem Czeskiego banku narodowego na świadczenie usług płatniczych i wydawanie pieniędzy elektronicznych.

Transakcje kartą płatniczą są wg wysokości kwoty chronione PIN-em osobistym, co daje większe bezpieczeństwo realizowanej płatności.

Wszelka komunikacja podczas operacji płatniczych jest szyfrowana przy użyciu najaktualniejszych certyfikatów. Sama płatność jest więc zawsze bardzo bezpieczna.

Z danymi kart płatniczych należy postępować zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Podczas obsługi danych o szczególnym znaczeniu (poufnych) kierujemy się kryteriami bezpieczeństwa.

 

Przedpłata na konto

BANKA MILLENNIUM POLSKI
Jeśli zdecydujesz się zapłacić z góry bezpośrednio na nasze konto, poinformujemy Cię o tym na e-mail i zaoferujemy Ci za to najniższą cenę za dostawę. Gdyby przypadkowo doszło do podwójnej zapłaty, zwrócimy Ci pieniądze natychmiastowo.

 

Jeśli zdecydujesz się na płatność przelewem bezpośrednio na nasze konto w PLN

BANKA MILLENNIUM POLSKI


PLN:                 49116022020000000311540448
PLN / IBAN:    PL49116022020000000311540448
BIC / SWIFT:   BIGBPLPW

 

 

Promocje, nowości


Kosmetyka Hristina nie zawiera olejów mineralnych, parabenów, sierczanów, chemicznych środków konserwujących, silikonów, PEG oraz innych środków chemicznych.

100% naturalny skład u każdego produktu ​

 

Dzięki ścisłemu dotrzymywaniu procesów produkcyjnych otrzymaliśmy certyfikaty: ​
100% naturalne kosmetyki


 

Bezpłatna dostawa przy zamówieniach od 240 zł


 

Dostawa od 11 zł


 

PROMOCJEŁatwa płatność online

Gwarancja satysfakcji