O zakupie      O firmie      Kontakt ceneo.pl

Proste płatności on-line

 

Jak zapłacić online

W naszym sklepie internetowym możesz bezpiecznie płacić kartą płatniczą za pomocą bramki płatniczej GoPay, Przelewy24 lub bezpośredniego ze swojego konta PayPal

 

 

Przelewy i przekazy bankowe - Przelewy24

Przelewy bankowe stanowią 80-90% płatności online realizowanych w polskim e-commerce. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, serwis Przelewy24 gwarantuje w pełni automatyczną obsługę 286 banków, co stanowi obecnie najszerszą ofertę na polskim rynku e-płatności.

Płatność za pomocą kart płatniczych to jedna z najbardziej powszechnych form płatności na całym świecie. Platforma Przelewy24, spełniając rygorystyczne wymogi standardu PCI DSS LEVEL 1, gwarantuje szybkie, proste i przede wszystkim bezpieczne transakcje przy użyciu kart płatniczych takich jak: Visa Classic, Visa Electron, MasterCard, Diners Club, PBK, JCB, American Express.

 


Bramka płatności GoPay

Oferuje Ci więcej możliwości, a tę, która Ci najbardziej odpowiada, możesz wykorzystać. Nie musisz się obawiać, jeśli coś pomylisz, gdyby tak się stało, zwrócimy pieniądze na Twoje konto. Możesz się z nami skontaktować na e-mail: info@hristina.pl

Bezpieczeństwo i niezawodność

Bramka płatności GoPay Jest zabezpieczona za pomocą najnowocześniejszych technologii i spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa.

GoPay jest instytucją pieniędzy elektronicznych z pozwoleniem banku narodowego na świadczenie usług płatniczych i wydawanie pieniędzy elektronicznych.

Transakcje kartą płatniczą są wg wysokości kwoty chronione PIN-em osobistym, co daje większe bezpieczeństwo realizowanej płatności.

Wszelka komunikacja podczas operacji płatniczych jest szyfrowana przy użyciu najaktualniejszych certyfikatów. Sama płatność jest więc zawsze bardzo bezpieczna.

Z danymi kart płatniczych należy postępować zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Podczas obsługi danych o szczególnym znaczeniu (poufnych) kierujemy się kryteriami bezpieczeństwa.

 

 

Płatność z konta PayPal

Zapłać za pomocą kilku kliknięć

W tysiącach sklepów internetowych możesz płacić w prostszy i bezpieczniejszy sposób używając wyłącznie adresu email i hasła. Nie musisz wprowadzać danych dot. karty podczas każdej płatności.

Jeśli coś będzie nie w porządku, zwrócimy Ci pieniądze. Chronimy Twoje zakupy, możesz więc kupować bez obaw. Jeśli nie otrzymasz zamówionych produktów lub nie będą one odpowiadać opisowi udostępnionemu przez sprzedawcę, pomożemy Ci odzyskać pieniądze.

Jeśli Twoja transakcja nie zostanie zrealizowana w systemie PayPal zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, pomożemy Ci w odzyskaniu pieniędzy, włącznie z rekompensatą za opłaty pocztowe poniesione podczas zwracania towaru.

 

 

Przelew bankowy

KOMERCNI BANKA - SOCIETE GENERALE
Jeśli zdecydujesz się zapłacić z góry bezpośrednio na nasze konto, poinformujemy Cię o tym na e-mail i zaoferujemy Ci za to najniższą cenę za dostawę. Gdyby przypadkowo doszło do podwójnej zapłaty, zwrócimy Ci pieniądze natychmiastowo.

Jeśli zdecydujesz się na płatność przelewem bezpośrednio na nasze konto w PLN
Konto bankowe jest w Czeskim banku w polskich złotych

KOMERCNI BANKA - SOCIETE GENERALE


PLN / IBAN:    CZ5601000001310165700267
BIC / SWIFT:   KOMBCZPP

 

 

Za Pobraniem

Płatność przy odbiorze przesyłki. Kurier zaakceptuje płatność gotówką.

 

 


Kosmetyka Hristina nie zawiera olejów mineralnych, parabenów, sierczanów, chemicznych środków konserwujących, silikonów, PEG oraz innych środków chemicznych.

100% naturalny skład u każdego produktu ​

 

Dzięki ścisłemu dotrzymywaniu procesów produkcyjnych otrzymaliśmy certyfikaty: ​
100% naturalne kosmetyki


 

Bezpłatna dostawa przy zamówieniach od 300 zł


 

Dostawa od 12 złPROMOCJEŁatwa płatność online

Gwarancja satysfakcji