O zakupie      O firmie      Kontakt ceneo.pl

Szampony bez chemii o działaniu spieniającym dzięki Mydlnicy lekarskiej


Szanowne Panie, z ogromną radością przedstawiamy nasz największy sukces. Jest to produkt, który cieszy się niesłabnącą popularnością i zalicza się do dotąd najczęściej kupowanych preparatów w naszym sklepie internetowym. Jest to produkt, z którego jesteśmy niezwykle dumni. To nasze szampony.

obrázek

Dlaczego nasze szampony są tak niezwykłe?


DZIĘKI SKŁADOWI. Pod względem używanych substancji nie mają żadnej konkurencji wśród innych produktów na dzisiejszym rynku.

Szampony przygotowujemy według starych perskich receptur pochodzących z pogórza Riła w Bułgarii. Nie zawierają żadnych substancji chemicznych! W trakcie procesu produkcji bezwzględnie przestrzegamy starych metod i korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości ekstraktów ziołowych.

Nasze produkty pienią się bez użycia siarczanów ani innych substancji chemicznych, jedynie dzięki wyciągom z mydlnicy lekarskiej. Jest to roślina, która posiada znaczne ilości tzw. saponiny. Jest to substancja, która w połączeniu z wodą tworzy pianę. Dla Ciebie szampon nie będzie się niczym różnił od tych sprzedawanych w drogeriach. Jednak Twoje włosy różnicę odczują. Dzięki regularnemu stosowaniu staną się naturalnie nawilżone, mocne i ponownie zdrowe.

Zdrowie odzyska również skóra włosów. Mydlnica lekarska zawiera substancje o właściwościach przeciwzapalnych i antybakteryjnych, dzięki którym roślina była wcześniej stosowana podczas leczenia różnych schorzeń skóry jak np. egzema czy trądzik.


WIELE Z WAS PYTA...

,,Czy po używaniu szamponu moje włosy będą naprawdę czyste?”

TAK. Wysoka zawartość naturalnej saponiny gwarantuje dokładne odtłuszczenie i oczyszczenie zarówno włosów jak i skóry głowy. Efekt jest taki sam jak podczas używania zwykłych szamponów zawierających siarczany. Różnica polega na tym, że naturalna warstwa ochronna skóry nie zostaje naruszona a włosy są głęboko nawilżone i odżywione. Komercyjne szampony często dają jedynie „poczucie”, że nasze włosy są zdrowsze. Wszystko na skutek działania silikonów, olejów mineralnych oraz innych substancji. Niestety w przypadku ich długotrwałego stosowania pogarsza się stan włosów.


„Gdzie mogę zapoznać się z kompletnym składem szamponów?”

Szczegółowy skład preparatu znajduje się w opisie każdego produktu.


„Czy szamponów można używać zarówno do mycia ciała jak i do mycia włosów?”

Tak, w naszej ofercie są dwa rodzaje szamponów.

Proponujemy szampony przeznaczone wyłącznie do mycia włosów – są to preparaty wzbogacone o ekstrakty roślinne, które korzystnie wpływają na porost włosów oraz ich witalność. Są to produkty o bardziej delikatnym, ziołowym zapachu.Drugi rodzaj preparatów stanowią żele pod prysznic do mycia ciała i włosów. Są to żele myjące przeznaczone do codziennej pielęgnacji ciała i włosów. W naszej ofercie znajdziesz wiele różnych zapachów takich jak: jagoda, mięta, róża bułgarska lub czekolada.

.

Newsletter