O zakupie      O firmie      Kontakt ceneo.pl

Tłuste włosy i suche końce - koszmar każdej kobiety

 

Tłuste włosy i suche końce - koszmar każdej kobiety

Jednym z najbardziej nieprzyjemnych problemów z twoimi włosami jest, gdy skóra głowy i korzenie przetłuszczają się zbyt szybko, a końcówki są suche. Wtedy trudno określić, jaki to jest rodzaj włosów i jak je traktować - produktami do włosów suchych czy przetłuszczających się?

Jeżeli wybierzecie szampony i odżywki, które usuną przetłuszczanie się może to spowodować wyschnięcie końcówek.

Jeśli zaczniesz włosy traktować suchymi produktami do włosów (koncentrując się na problemie końcówek), skóra zacznie produkować więcej tłuszczu; Specjaliści wyjaśniają, że skóra głowy jest połączona z twarzą. Jeśli twoja skóra jest tłusta, wtedy twoje korzenie też takie będą. Na końcówki  włosów mają jednak wpływ czynniki zewnętrzne, takie jak pogoda, obróbka cieplna i produkty kosmetyczne.

 

obrázek

Kosmetyki Hristina mogą pomóc zneutralizować problem w najlepszy możliwy sposób za pomocą kilku naturalnych produktów i łatwych kroków.

 

Krok 1: Na brudnych, suchych włosach, tuż przed kąpielą, nałóżcie na końcówki niewielką ilość naturalne masło z mango lub dowolnego innego masła, z czystej kolekcji sezmar pure.

 

Krok 2: Po nałożeniu masła, ponownie na suche włosy, wcierajcie w końcówki naturalny szampon do tłustych włosów. Nie rozcieńczajcie wodą, aby uzyskać lepsze wyniki. Zaczekajcie nie dłużej niż 5 minut i przejdźcie do Kroku 3.

 

Krok 3: Namoczcie całe włosy i przetrzyjcie końcówki (tam gdzie jest nałożony olejek) naturalny szampon i mydło do ciała dla dzieci. Spłuczcie. Umyjcie ponownie całe włosy i korzenie szamponem Christina według własnego uznania. Możecie też użyć szamponu dziecięcego lub szamponu do włosów tłustych, które już macie w swojej kolekcji lub zadbać o jakiś inny problem. Do włosów farbowanych gorąco polecamy naturalny szampon do ochrony koloru, ale do cienkiego i pozbawionego objętości włosa szamponu naturalnego do promowania porostu włosów

 

Krok 4: Dokładnie wyciśnijcie wodę z włosów po ostatecznym myciu szamponem i wcierajcie w korzenie  maska do włosów tłustych z rozmarynem a na końcówki  maska do włosów z żołtkiem lub inną odżywczą maską z naszych pozycji naturalne maski do włosów.

Zaczekajcie od 3-5 minut przed płukaniem letnią lub zimną, ale nie gorącą wodą.

Jeśli marzycie o lśniących i gęstych włosach, możecie to osiągnąć za pomocą małej sztuczki po Kroku 4.

Wlejcie 1-2 łyżki octu do 1litra zimnej wody i polejcie włosy bez spłukiwania wodą. Jeśli przeszkadza wam zapach octu, możecie go zastąpić 1 aspiryną.

 

W kwestii objętości i stylizacji zalecamy rozprowadzenie po włosach naturalna woda chininowa. Skierujcie głowę w dół i wysuszcie za pomocą szczotko-suszarki, aby całkowicie ją osuszyć bez dodawania chemicznych stylizatorów.

Voila! Zabłyszczcie swoimi nowymi, odżywionymi, zdrowymi i lśniącymi włosami!

 

 

Naturalne szampony w naszym e-sklepie

Naturalne maski w naszym e-sklepie

Newsletter