O zakupie      O firmie      Kontakt ceneo.pl

Złoto w kosmetykach

Wiesz, jakie korzyści przynosi używanie złota w produktach kosmetycznych?
 

Fakt, że złoto jest cenny i szlachetny metal, znany jest już ze starożytnej historii. Starożytni Egipcjanie używali złota razem z innymi naturalnymi surowcami. Powstałe kremy, mleczka, nalewki i inne produkty stanowiły dla nich dosłownie eliksir młodości. Właśnie dlatego złotu przypisują się korzystne efekty, takie jak odmładzanie, leczenie chorób oraz oczyszczanie ciała, myśli i ducha. Z tych powodów złoto było w tym czasie niezawodnym narzędziem dla piękna, ale również dla zdrowia. Ten trend w pielęgnacji skóry i ciała używa się już tysiące lat, a zwłaszcza w dzisiejszych czasach metale szlachetne są szeroko używane w kosmetykach.

Dla zdrowego wyglądu naszej cery ważne jest prawidłowe odżywianie, nawilżenie i pielęgnacja odpowiednia dla danego typu cery. Ochrona przed negatywnym wpływem środowiska, czy pogoda lub promieniowanie UV, powinna być oczywista dla nas wszystkich. Produkty zawierające złoto są idealną opcją do wyśmienitej pielęgnacji.

W pielęgnacyjnych kosmetykach złoto może występować w dwóch postaciach. W postaci koloidalnego złota, to znaczy dyspersja małych cząsteczek złota w płynie. Koloidalne złoto zawiera nasza kolekcja naturalnych kosmetyków Hristina. Drugą postacią to złoto w formie mikroproszku. Te małe mikrocząsteczki złota mają wyjątkowe działania, szczególnie w zakresie regeneracji i odświeżania skóry oraz przywracają skórze elastyczność i wspierają przenoszenie cząsteczek tlenu bezpośrednio do skóry. Mikrocząsteczki również wspólnie z antyoksydantami działają przeciw  przedwczesnemu starzeniu się skóry, wspierają mikrokrążenie krwi i zapobiegają powstawaniu zmarszczek. Regularne stosowanie tych kosmetyków sprawi, że Twoja skóra stanie się jędrna, elastyczna i będzie zdrowo błyszczeć.

Nasze naturalne kosmetyki Hristina mają dla Ciebie całą kolekcję pielęgnujących kosmetyków zawierających cząsteczki złota. Każda z Was sobie tu wybierze swoich faworytów. Jako świetny fundament polecamy krem na dzień i noc, który zapewni pielęgnacje przez 24 godziny. Dla właściwej pielęgnacji okolic oczu polecamy krem pod oczy, a jako dodatkową opiekę, do rozpieszczenia skóry, polecamy naturalny anti-age serum do twarzy wraz z naturalną maseczką i peelingiem zawierającym cząsteczki złota.

Mamy nadzieję, że się w naszych kosmetykach ze złotem zakochasz i następnie wypróbujesz produkty do pielęgnacji całego działa. Pod prysznicem Cię zrelaksują żele pod prysznic i z odpowiednim nawilżeniem ciała pomogą mleczka do ciała zawierające cząsteczki złota.

 

Newsletter